SON DAKİKA
Tümü

Gündem

Anasayfa / Gündem / MHP’Lİ VEKİLİN AÇIKLAMASI GÜNDEME BOMBA GİBİ DÜŞTÜ!..

MHP’Lİ VEKİLİN AÇIKLAMASI GÜNDEME BOMBA GİBİ DÜŞTÜ!..

13 Ocak 2018 / Cumartesi 07:55

MHP’Lİ VEKİL: İŞLEDİĞİN SUÇLARIN CEZASINI ÇEKECEKSİN

MHP ile AKP arasındaki ittifak komisyonunun üyeleri arasında bulunan MHP Afyon Milletvekili Mehmet Parsak’ın, Cumhurbaşkanı Erdoğan’la ilgili sözleri tekrar gündeme geldi.

 Parsak’ın Erdoğan için kullandığı “Koğuş başkanı olacaksın” ifadesi dikkat çekti.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin, Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde partisinin aday çıkarmayacağını ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın destekleneceğini açıklamasının ardından MHP ile AKP arasında ‘ittifak komisyonu’ kuruldu.

AKP İTTİFAK TEMSİLCİSİ MHP’Lİ PARSAK 
AKP’nin komisyon üyeleri İstanbul Milletvekili Mustafa Şentop, Adalet Bakanı Abdulhamit Gül ve AKP Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal olurken; MHP adına görüşmeleri yürütecek ekibin ise MHP Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Parsak, Konya Milletvekili Mustafa Kalaycı ve İstanbul Milletvekili İsmail Faruk Aksu’dan oluştuğu belirtilmişti. 

PARSAK: HALA BAŞKANLIK PEŞİNDESİN!..
MHP’nin ittifak komisyonu üyeleri arasında bulunan Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Parsak’ın, AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’la ilgili söylediği sözler tekrar gündeme geldi.
7 Eylül 2015 tarihinde paylaştığı tweet’te Erdoğan’a yüklenen Parsak’ın;
“CEZANI ÇEKECEKSİN, KOĞUŞ BAŞKANI OLACAKSIN”
“Hala ‘baikanlık’ peşindesin! Evet birgün başkan olacaksın ama bu, işlediğin suçların cezasını çekeceğin ‘koğuş başkanlığı’ olacak!” ifadelerini kullandığı görüldü.

İşte o paylaşım: 
ekran-alintisi-367.jpg
Kaynak: Yeniçağ

POPÜLER HABER
POPÜLER GALERİ
POPÜLER HABER