Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/sarizeybekhaber/public_html/wp-content/themes/haber9/header.php on line 63
SON DAKİKA
Tümü

Gündem

Anasayfa / Gündem / MHP’Lİ VEKİL KONUŞTU… AĞIR CEPHELEŞME, AĞIR İTHAM!..

MHP’Lİ VEKİL KONUŞTU… AĞIR CEPHELEŞME, AĞIR İTHAM!..

9 Mart 2018 / Cuma 20:51
Arzu Erdem...

ERDEM: “GAYRİ MİLLİ CEPHEDE PKK-FETÖ-PYD-YPG VAR”

MHP İstanbul Milletvekili Arzu Erdem, Bolu’ya gelerek Bolu Gazeteciler Cemiyeti’ni ziyaret etti. Erdem’e ziyaretinde MHP Bolu İl Başkanı Adem Evcil ve Ülkü Ocakları Bolu İl Başkanı İsmail Akgül de eşlik etti.

AKP-MHP İTTİFAKINA KATILMAYAN PARTİLERE AĞIR SÖZLER

‘Cumhur ittifakı’nda yer almayan partilere ağır ithamlarda bulunan MHP İstanbul Milletvekili Arzu Erdem, ‘Gayrı milli cephe’ şeklinde bahsettiği partilerin FETÖ ve PYD ile hareket ettiğini savundu.

MHP’li Erdem, AKP ve MHP’nin gerçekleştireceği ‘Cumhur ittifakı’nda yer almayan partilere de ağır sözlerle yüklendi.Bu partileri FETÖ ve PYD ile hareket etmekle suçlayan Erdem;

“GAYRİ MİLLİ CEPHEDE FETÖ-PYD-YPG VAR”

“Gerçekten büyük bir tehlikenin içerisinde, gayri milli cephenin içerisinde 3-4 tane önemli unsur sayacağım. FETÖ var orada, PYD var orada, YPG var orada. Bunun yanına eğer siyasi partiler yanaşabiliyorsa ve kapı çaldıkları zaman bizim adayımız şu kişi ve şu propagandayı yapıyoruz diyerek milletin huzuruna çıkabileceklerine inanıyorlarsa, Türk milletinin ferasetini, kalbini ve milli şuurunu bilmiyorlar demektir”.

“GAYRI MİLLİDEN DÖNÜN, MİLLİ OLUN”

Onun için hata yapanların da aciliyetle hatalarından dönüp, milli cephe içerisinde yer almaları gerektiğini, o ittifak noktasında nerede yer almanın doğru olacağını karar vermeleri yönünde de mutlaka uyarılarımız var” dedi.

Kaynak: Yeniçağ

Etiketler:, ,
POPÜLER VİDEO
POPÜLER GALERİ
POPÜLER HABER