Genel
28 Ağustos 2017 ( 1560 görüntülenme )

PERİNÇEK'ten İNANILMAZ AÇIKLAMA!..

PERİNÇEK: ABD DİZE GELDİ, BOP İFLAS ETTİ

İran'ın ardından Rusya Genelkurmay Başkanı Valeriy Gerasimov'un Türkiye'ye gerçekleştireceği ziyareti Sputnik'e değerlendiren Vatan Partisi Lideri "Türkiye'nin İran ve Rusya'yla mutabakatı Amerika'nın Büyük Ortadoğu Projesi'ni iflas ettirdi, ABD dize geldi" dedi.

‘TÜRKİYE ABD'Yİ DİZE GETİRDİ"


ABD'nin Suriye'den mağlup çıktığına değinen Vatan Partisi Lideri "Artık sürecin sonuna gelindi. Amerika'da yenildi ve duruma da boyun eğmek durumunda kaldı. Görüyorsunuz Amerikan yönetimi de artık bu sorunun çözümünün Beşar Esad ile olacağı yönünde görüşler açıklamaya başladı. Türkiye'nin, İran'la, Suriye'yle, Rusya'yla iş birliği yapması Amerika'yı dize getirdi" dedi.

"BOP İFLAS ETTİ"

ABD Başkanı Donald Trump'ın açıklamalarının da ülkenin Suriye'nin kaybedeni olduğuna işaret ettiğini savunan Perinçek "Trump dışarıya demokrasi, rejim ihraç etmek veya ülkelerin toprak bütünlükleriyle oynamaktan vazgeçtiklerini söyledi. Bu yeni bir dönem. Amerika Ortadoğu projesinin yürümediğini gördü. Büyük Ortadoğu Projesi iflas etti. Daha doğrusu iflas ettirildi" diye konuştu.

Kaynak: Sputnik News

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haber www.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırma www.bilgeturksam.com
Video Haber www.sarizeybek.tvfran
Özel Haber www.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAP www.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ