SON DAKİKA
Tümü

Politika

Anasayfa / Politika / S- 400 İDDİASI MECLİS’E DÜŞTÜ!..

S- 400 İDDİASI MECLİS’E DÜŞTÜ!..

2 Temmuz 2019 / Salı 14:47
Akşener...

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın ABD ile yaşanan S-400 gerilimine dair yaptığı açıklamayı eleştirdi. Akşener, ‘Türkiye’ye tezgâh hazırlayanlara karşı elbette devletimizin yanındayız ancak düne kadar düşman olan Trump’ı cici çocuk ilan eden medyaya bakmayın. Trump’ın Erdoğan’la yaptığı görüşme esir alındığımızı ortaya koydu’ dedi.

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, partisinin TBMM’deki grup toplantısında konuştu.Akşener’in konuşmasından satır başları:

‘ANLAŞILIYOR Kİ S-400’LER ALINSA BİLE BİR DEPODA KÜFLENMEYE TERK EDİLECEK’

“Dünya birkaç gündür G-20 zirvesini konuşuyor. Türk milletine bambaşka bir hikâye anlatılıyor. ‘Trump bizi seviyor, yaptırım olmayacak’ manşetlerine inanmayın. Türkiye’ye tezgâh hazırlayanlara karşı elbette devletimizin yanındayız ancak düne kadar düşman olan Trump’ı cici çocuk ilan eden medyaya bakmayın. Trump’ın Erdoğan’la yaptığı görüşme esir alındığımızı ortaya koydu. Anlaşılıyor ki S-400’ler alınsa bile bir depoda küflenmeye terk edilecek. Vatandaşın parasıyla gıcır gıcır patriotlar alınmaya devam edilecek” dedi

Kaynak: Sözcü

Etiketler: , , , ,
POPÜLER HABER
POPÜLER GALERİ
POPÜLER HABER