SON DAKİKA
Tümü

Politika

Anasayfa / Politika / ‘SENATÖR’ Vekil BAKIN MECLİS’TE NE YAPMIŞ?

‘SENATÖR’ Vekil BAKIN MECLİS’TE NE YAPMIŞ?

10 Mayıs 2019 / Cuma 23:14
AKP Milletvekili Kenan Sofuoğlu...

‘Emir erlerim’ mesajıyla yaptığı paylaşım ve ‘Senatör’ yazılı kartviziti ile tepki çekmiş, son olarak da Ekrem İmamoğlu’na destek veren sanatçıları hedef gösteren “”Yazıklar olsun nankörler! Bu ülkeyi yaklaşık yirmi yıldır yöneten Recep Tayyip Erdoğan sayesinde her biriniz milyonersiniz” ifadeleriyle gündeme gelmişti. CHP Burdur Milletvekili Mehmet Göker, AKP Sakarya Milletvekili Kenan Sofuoğlu’nun milletvekilliği süresince gerçekleştirdiği yasama faaliyetlerini paylaştı.

SOFUOĞLU’NUN HİÇBİR YASAMA FAALİYETİ YOK
CHP Burdur Milletvekili Mehmet Göker, AKP Sakarya Milletvekili Kenan Sofuoğlu’nun milletvekilliği süresince gerçekleştirdiği yasama faaliyetlerini paylaştı. Buna göre AKP’li Sofuoğlu’nun, hiçbir kanun teklifi, soru önergesi, genel görüşme önergesi, meclis soruşturma veya araştırmasında imzası bulunmuyor.

İMAMOĞLU’NA DESTEK VEREN SANATÇILARA HAKARET ETTİ
Emir erlerim’ mesajıyla yaptığı paylaşım ve ‘Senatör’ yazılı kartviziti ile tepki çeken AKP Sakarya Milletvekili ve eski Moto GP pilotu Kenan Sofuoğlu, Ekrem İmamoğlu’na destek veren sanatçılara ‘Yediği kabı pisleyen ünlü nankörlersiniz’ dedi. Sofuoğlu, Instagram hesabından yaptığı paylaşımda şu ifadelere yer verdi:

‘BİZDEN ÇOK SİZE HİZMET EDİLİYOR’

“Yazıklar olsun nankörler! Bu ülkeyi yaklaşık yirmi yıldır yöneten Recep Tayyip Erdoğan sayesinde her biriniz milyonersiniz, lüks hayatınız, milyonlarca takipçiniz var. İstanbul’a yapılan hizmetleri bizlerden çok sizler kullanıyorsunuz.”

‘YEDİĞİ KABA PİSLEYEN ÜNLÜ NANKÖRLER’
“Ekrem İmamoğlu’na sözüm yok ama ‘Fırsatı yakaladık hadi AK Parti’yi ve Recep Tayyip Erdoğan’ı indirelim’ diye birlik olan milyonlarca seveni olan yediği kabı pisleyen ünlü nankörlersiniz. Diyeceksiniz ki; ‘Sen kimsin?’ Motorcunun biriyim ama nankör değilim. Ülkesine sınıf atlatan liderine sadık bir vatandaşım. (Bu arada siyasetçi falan değilim)” diyerek İmamoğlu’na destek berev sanatçılara hakaret etti.

Kaynak: Ajanslar

POPÜLER HABER
POPÜLER GALERİ
POPÜLER HABER