SON DAKİKA
Tümü

Video Haber

Anasayfa / Video Haber / “SEVGİLİ ERDOĞAN” Dedi… “TEK SORU” Sordu… 48 SAAT MÜHLET!..

“SEVGİLİ ERDOĞAN” Dedi… “TEK SORU” Sordu… 48 SAAT MÜHLET!..

2 Aralık 2017 / Cumartesi 06:45

Kılıçdaroğlu: Erdoğan’a salı gününe kadar süre veriyorum

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a salı gününe kadar süre tanıdığını belirtip, “Salı gününe kadar Erdoğan’a izin veriyorum. Zarrab’a devlet sırlarını kim teslim etti, çık anlat” dedi.

AKP’ye oy veren vatandaşlara hiçbir sözünün olmadığını kaydeden Kılıçdaroğlu, şöyle konuştu:

‘SALI GÜNÜNE KADAR İZİN VERİYORUM’

“Onlar gittiler oylarını kullandılar. Benim sözüm onların temiz oylarının bu kadar kirletilmesinedir. Vatandaş gitti, demokrasiye oy verdi, başımın üstünedir. Herkesin siyasi anlayışına saygı gösteririm ama hiç kimse unutmasın ben hayatta olduğum sürece kul hakkına, tüm yetimlerin hakkına sahip çıkacağım. Şimdi başımıza bir Zarrab belası çıktı. ”

“Düne kadar hayırsever bir adam diyorlardı. Ne yapıyorlardı, devletin protokolüne dahil ediyorlardı. Cumhurbaşkanı, başbakan, bakanlar, Rıza Zarrab hep bir aradaydılar. Devletin protokolünde bir de fesli deli Kadir vardı. O da devletin protokolünde yer alıyordu. ”

“Ya bunların devlet anlayışı nedir Allah aşkına. Böyle rezalet olabilir mi. Daha 16 Kasım’da ABD’ye 2 kez nota verdiler. Efendim Rıza Zarrab temiz bir adamdır, bunu bize verin. Ne oldu bu adamın hayatı? Rıza Zarrab bülbül gibi ötünce, Zarrab casustur, vatan hainidir. ”

“GÖZLERİNDEN ÖPÜYORUM SEVGİLİ ERDOĞAN”

“Düne kadar adamındı, kol kolaydın. Paraları alınca iyi, ötünce kötü.
Salı gününe kadar Erdoğan’a izin veriyorum Zarrab’a devletin sırlarını kim teslim etti çık anlat. Salıya kadar bekliyorum Sevgili Erdoğan, gözlerinden öpüyorum seni”

Kaynak: Sözcü/ Yeniçağ

POPÜLER VİDEO
POPÜLER GALERİ
POPÜLER HABER