Ana Sayfa
08 Aralık 2016 ( 2610 görüntülenme )

Şok! Erdoğan'dan Putin'e: DOĞRUYSA İSTİFA EDECEĞİM PEKİ YA SEN!

Paris'te durum gerilmeye başladı...
  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Paris'te gazetecilerin sorularını yanıtladı. Erdoğan, "Rusya'ya karşı iyi niyetimizi ortaya koyduk, görüşme talep ettik süreci bekliyoruz" dedi.

IŞİD'le petrol ticareti yapıldığı iddialarına yanıt veren, Cumhurbaşkanı Erdoğan , "Yasal yollarla nereden petrol alıyoruz, nereden doğalgaz alıyoruz bunların hepsi bellidir. Terör örgütleriyle bu tür alışverişi yapacak kadar haysiyetsiz değiliz. Bunu da herkesin bilmesi lazım" ifadelerini kullandı.
 
'BEN BU MAKAMDA DURMAM'
"Böyle bir şey ispat edildiği anda bizim milletimizin asaleti şunu gerektirir. Ben bu makamda durmam" ifadesini kullanan Erdoğan , "Sayın Putin'e diyorum, 'sen o makamda durur musun?' Bu kadar açık bunu konuşuyorum. Bugün bunu buradaki bazı liderlerle de paylaştım" dedi.
'BİRAZ SABIRLI OLALIM'
Rusya'dan yapılan açıklamalara bir tepki verip vermeyecekleri yönündeki soruya da Erdoğan, "Biraz sabırlı olalım. Biz duygusal davranmayalım. Bütün bunların hepsini görelim. Eteklerde ne kadar taş varsa dökülsün, ondan sonra bizde de varsa birikmiş taşlar, biz de dökmeye başlarız" sözleriyle yanıt verdi(Dış Basın).

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haber www.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırma www.bilgeturksam.com
Video Haber www.sarizeybek.tvfran
Özel Haber www.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAP www.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ