SON DAKİKA
Tümü

Foto Haber

Anasayfa / Foto Haber / SON KAMUOYU ANKETİ AÇIKLANDI… HAVA DUMAN!..

SON KAMUOYU ANKETİ AÇIKLANDI… HAVA DUMAN!..

14 Ocak 2018 / Pazar 07:53

BAYRAKÇI: ERDOĞAN'IN İŞİ İKİNCİ TURDA DA ÇOK ZOR

Verileri kamuoyuyla paylaşan Avukat Fidel Okan, Twitter'dan yaptığı duyuruda, SONAR Araştırma Başkanı Hakan Bayrakçı'nın anketle ilgili, 'Erdoğan’ın ikinci turda da seçilmesinin çok zor olduğu' bilgisini ankete not olarak düştüğünü açıkladı.

kaynak:cumhuriyet

SONAR: ERDOĞAN İLK TURDA SEÇİLEMEZ, İKİNCİ TURDA DA İŞİ ÇOK ZOR
SONAR Araştırma Şirketi, 26 ilde, 3000 kişi ile gerçekleştirdiği anketin sonuçlarını açıkladı. SONAR, yaptığı ankette Milletvekilliği Genel seçimi ve Cumhurbaşkanlığı seçimleri bugün yapılsa kimlere oy verirsiniz soruları üzerinde duruldu.

Cumhurbaşkanlığı seçimleri ve ittifak tartışmalarının hız kazandığı 2018’in ilk günlerinde SONAR’ın yaptığı son anketi, Sonar Araştırma Başkanı Hakan Bayrakçı yerine Fidel Okan’ın yayınlaması dikkati çekti.
 HAKAN BAYRAKÇI ANKETE NOT DÜŞTÜ: İŞ İKİNCİ TURA KALACAK

SONAR Başkanı Hakan Bayrakçı yapılan son ankete Cumhurbaşkanlığı Seçiminde ikinci tura kalınacağını ve bu durumda da Erdoğan’ın işinin hayli zor olacağı notunu düştü.
MHP BARAJ ALTI

Kamuoyu araştırma şirketi SONAR’ın anketine göre, olası bir erken genel seçimde partilerin oy dağılımı şöyle: AKP’nin oy oranı yüzde 34.43, MHP ise barajın altında. Araştırmaya göre kararsız seçmenler dağıtılmadığında, CHP 22,37, İYİ Parti 12,57, HDP’nin ise 9,53 olduğu görülüyor.

POPÜLER VİDEO
POPÜLER GALERİ
POPÜLER HABER