Genel
21 Ekim 2017 ( 6657 görüntülenme )

TRABZONSPOR'da ŞOK İSTİFA!..

Spor Toto Süper Lig'in 9. haftasında Evkur Yeni Malatyaspor'a 1-0 yenilen Trabzonspor'da 6 yöneticinin istifa ettiği öğrenildi.


Doğan Haber Ajansı’nın son dakika bilgisiyle geçtiği habere göre; Trabzonsporlu 6 yönetici, Evkur Yeni Malatyaspor yenilgisinin ardından istifa etti.

Trabzonspor’da yönetici Emre Aksoy da hafta içi istifa ettiğini açıklamıştı. Bu akşamki istifaların ardından toplam sayı 7 oldu.

Bordo mavili kulübün Başkan Yardımcıları Mehmet Yiğit Alp ve Önder Bülbüloğlu ile yönetim kurulu üyeleri Nevzat Aydın, Tuncay Bekiroğlu, Yiğit Oğuz Duman ve Özer Bayraktar yaptıkları ortak yazılı açıklamada, şu ifadelere yer verildi:

"FAYDA İÇİN ADAY OLDUK"
Image result for Trabzonspor'da 6 yöneticinin istifa ettiği öğrenil
“Trabzonspor’umuzun gerek sportif gerek kurumsal yönetim anlamında ciddi sorunlar yaşadığı bir dönemde bireysel bilgi, beceri ve deneyimlerimiz ile kulübümüze fayda sağlayabileceğimizi düşünerek aday olduk. 

"DAVET ÜZERİNE GELDİK"

"Sayın başkan Muharrem Usta ile ekonomik ve sportif yönetim, altyapı, profesyonel izleme komitesi ve kurumsallaşma gibi konularda seçim öncesi bir araya geldik. İzlenecek yollar konusunda görüşerek hemfikir kaldığımız çalışma prensiplerini belirledik. Bu doğrultuda da kendisinin kurduğu yönetim ekibinde daveti üzerine yer aldık. "

"YÖNETİMLE TERS DÜŞTÜK"

Ne yazık ki göreve başladıktan kısa süre sonra üzerinde uzlaştığımız yönetim anlayışının tam tersine bir tarz ile yine üzerinde anlaşılmış prensiplere aykırı birçok uygulama ile karşılaştık. Birebirde ve -yapabildiğimiz kadarıyla- yönetim kurulu toplantılarında bu yönetim tarzının uygunsuzluğunu çok defalar dile getirmemize rağmen duruma bir çözüm üretme çabalarımız sonuçsuz kaldı.”

Kaynak: Sözcü

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haber www.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırma www.bilgeturksam.com
Video Haber www.sarizeybek.tvfran
Özel Haber www.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAP www.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ