SON DAKİKA
Tümü

Gündem

Anasayfa / Gündem / Ünlü Sanatçıdan nokta: ‘ALLAH YALAN SÖYLEYENLERİ SEVMEZ’

Ünlü Sanatçıdan nokta: ‘ALLAH YALAN SÖYLEYENLERİ SEVMEZ’

2 Mayıs 2019 / Perşembe 20:21
Athena grubu solisti Gökhan Özoğuz, Twitter hesabından AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz’un

Athena grubu solisti Gökhan Özoğuz, Twitter hesabından AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz’un açıklamalarına karşılık “Hani insan yalan söylerken bir ifade oturur suratına, onu hemen anlarsınız” ifadelerini kullandı.

‘ALLAH YALAN SÖYLEYENLERİ SEVMEZ CEZALANDIRIR’

Gökhan Özoğuz, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz’un açıklamalarına Twitter hesabından tepki gösterdi. “Hani insan yalan söylerken bir ifade oturur suratına , onu hemen anlarsınız” diyen Özoğuz, “Bir de merak ediyorum; Dünyanın neresinde bir Cumhurbaşkanı belediye başkanlığı seçiminde parti bayraklarının üstündeki resimde adayın yanında yer almıştır? Allah yalan söyleyenleri sevmez cezalandırır!” ifadelerini kullandı.

ÖZOĞUZ: ‘AKP DÜŞMANLIĞIM YOK’

Özoğuz ayrıca, bazı haber sitelerinin kendisi hakkında yaptığı haberlere de tepki gösterdi. Bir takipçisinin kendisine yanıt olarak gönderdiği Haber 7 isimli sitenin ‘AK Parti düşmanlığı devam ediyor’ başlıklı haberini paylaşan Özoğuz, “Bu haber portallarını kapatmak lazım yalan haber yapmaktan usanmadılar . Benim AKP düşmanlığım yok. Kadrosundaki bazı kişilerin beyanlarında olmayacak şeyler söylemelerine tepki göstermem benim en tabii vatandaşlık hakkım . Doğru Güzel şeyler söylesin yapsınlar alkışlayalım” dedi.

MEDYA ÜZERİNDEN ÖZOĞUZ’A TEPKİ

Özoğuz daha sonra bir başka takipçisi tarafından paylaşılan Akit’in ‘CHP’li Gökhan’ın AK Parti düşmanlığı devam ediyor’ haberine ise “İşte tamam oldu şimdi beklenen de geldi. Kaç kişi bu akit ile haber 7 haberlerine rağbet ediyor çok merak ediyorum” diye yorum yaptı.

AKP BUGÜN NE DEMİŞTİ?

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz, bugün bir basın açıklaması düzenleyerek İstanbul seçimlerine dair konuştu. “İstanbul’da kesinlikle bir şeyler oldu” diyen Yavuz, şu açıklamada bulundu;

‘FARK HIZLA AZALIYOR’

“Neden bunu söylüyorum? 29 bin oy 13 bine indiyse ki, şimdi kısıtlı, cezaevinde bulunanların oy kullandığını da gördük. Farkın azaldığını söylüyor. İstanbul’da bir şey olmadığını hiç kimsenin iddia etmesi mümkün değildir. CHP lehine bir şeyler olduğunu ifade edebiliriz. Usulsüzlükleri CHP koordine etti demedik. Ama birileri yaptı, bu CHP’nin işine yarasın diye yapıldı dedik. Ve CHP’ye de hep seslendik. Sesinizi çıkartmazsanız, sesinizi çıkarmamanız bir yana; örtmeye çalışırsanız bu gelecekte sizi de vurur. Bu doğru değil. Türkiye’nin ikinci partisine bu yakışmaz, gelin bu süreci arındıralım diye seslendik” demişti.

Kaynak: Sputnik News

POPÜLER HABER
POPÜLER GALERİ
POPÜLER HABER