SON DAKİKA
Tümü

Video Haber

Anasayfa / Video Haber / Utanç verici açıklama!.. ‘TESÜTTÜR GİYEN PARA EDİYOR’

Utanç verici açıklama!.. ‘TESÜTTÜR GİYEN PARA EDİYOR’

22 Ekim 2018 / Pazartesi 14:55
Nurettin Yıldız...

6 yaşındaki çocuklarla evlenilebileceği gibi skandal fetvalarıyla tanınan Nurettin Yıldız şimdi de kadınları kıyafetlerine göre sınıflandırıp puan verdi.

‘TESETTÜR GİYEN KADIN PARA EDİYOR’

Sosyal Doku Vakfı Başkanı Nurettin Yıldız, “6 yaşında çocukla evlenilebileceği” ve “asansörde halvet olabileceği” gibi skandal fetvalarına bir yenisini daha ekledi. Kadınlara kendine göre puan veren Yıldız, “Tesettürle para etmeye başlıyor” ifadelerini kullandı.

‘TESETTÜR GİYEN KADIN 90 PUANLIK KADIN’

Nurettin Yıldız, “Kadın, bu Avrupalılar gibi çıplak gezinse 60-70 puanlık bir kadın, bir tesettürle 90 puanlık kadın oluyor, yani çekicilik, cazibe açısından… Çıplaklığı para etmiyor, etek giyse para etmiyor, tesettürle para etmeye başlıyor” dedi.

‘KADINLAR DAYAK YİYORSA ŞÜKRETSİNLER’ DEMİŞTİ

Öte yandan, “Kadınlar dayak yiyorlarsa şükretsinler” diyen Nurettin Yıldız’a Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’dan tepki gelmişti. Kadınlara ve çocuklara yönelik şiddeti kınayan Erdoğan, bunun kültürümüzde bir yeri olmadığını söyleyerek, “Bazılarının dikkat çekmek için kavramları eğip, bükerek söyledikleri sözlerin hiçbir kıymeti harbiyesi yoktur” demişti.

Kaynak: gerçekgundem

POPÜLER VİDEO
POPÜLER GALERİ
POPÜLER HABER