Genel
18 Haziran 2017 ( 5206 görüntülenme )

ŞOK!.. MÜDÜR YARDIMCISINDAN İĞRENÇ PAYLAŞIM!..

Kılıçdaroğlu'nun adalet yürüyüşünü eleştirirken 2008'de hunharca katledilen Pippa Bacca'nın başına gelenleri anımsatan Lise Müdür Yardımcısı'nın sosyal medyadaki paylaşımına tepki yağıyor.

Kılıçdaroğlu’nun başlattığı adalet yürüyüşüne ilişkin kimi destek olarak kimi küçümseyerek yorum yapıyor. Bu yorumların en çok paylaşıldığı mecra ise sosyal medya.Ancak o yorumlardan biri var ki bir eğitimciye ait olduğu için büyük tepki çekti ve çocuklarımızın durumuna ilişkin tedirginliğe yol açtı.


Bursa Osmangazi'deki Süleyman Çelebi Anadolu Lisesi Müdür Yardımcısı Necmettin Köksal Facebook hesabından Kılıçdaroğlu’nu eleştirirken şu ifadeleri kullandı."Bir zamanlar İtalya'dan yürüyerek Türkiye'ye gelen bir kadın vardı, başına kötü şeyler gelmişti. Nerden geldi ki aklıma durup dururken? “
Lise Müdür Yardımcısı Nurettin Köksal’ın bahsettiği İtalya’dan Türkiye’ye yürüyerek gelen, başına kötü şeyler gelen kadın Pippa Bacca’ydı. İtalya'nın Milano kentinden dünya barışına dikkat çekmek için Tel Aviv'e gitmek üzere 8 Mart 2008’de yola çıkmış ve 31 Mart 2008 tarihinde Kocaeli'nin Gebze İlçesi'nde tecavüz edildikten sonra boğularak öldürülmüştü. Bir eğitimcinin yürüyüş deyince aklına Pippa Bacca’nın katledilmesinin gelmesi ve bu olaya ilişkin üslubu rahatsızlığa neden oldu.Çocuklarımız kimlere emanet sorusu soruldu.. 


kaynak:yeniçağ

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haber www.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırma www.bilgeturksam.com
Video Haber www.sarizeybek.tvfran
Özel Haber www.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAP www.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ