Güvenlik
08 Aralık 2016 ( 2539 görüntülenme )

VAN MERKEZ'DE ŞİDDETLİ PATLAMA! SON DURUM...

Polisevine saldırdı vatan hainleri...

Son dakika haberi olarak Van'da büyük bir patlamanın meydana geldiği bildirildi. Alınan son dakika bilgilerine göre, Van'da gece saat 23. 15 sıralarında iki nisan polis karakolu merkezine terör saldırısı düzenlendiği bildirildi.

SON DAKİKA: 

VAN'ın merkez İskele Caddesi üzerinde polis evi ile polis merkezinin bulunduğu bölgede patlama meydana geldi. Yaralıların olduğu belirtilirken, bölgeye ambulanslar sevk edildi.

2 Nisan Polis Merkezi ile polis evinin bulunduğu İskele Caddesi'nde, bugün saat 23.00 sıralarında büyük bir patlama meydana geldi. Kent merkezinin birçok yerinden duyulan patlamanın ardından bölgeden silah sesleri yükseldi. Patlamada yaralıların olduğu belirtilirken, bölgeye güvenlik güçleriyle çok sayıda ambulans sevk edildi(DHA).

SON DAKİKA:

Alınan bilgiye göre, İpekyolu ilçesinde polisevi ve İki Nisan Polis Merkezinin bulunduğu binanın yakınına PKK mensuplarınca bırakılan patlayıcı yüklü araç infilak ettirildi. Şiddetli patlamada, çoğu sivil yaklaşık 20 kişi yaralandı. Yaralılar, ambulanslarla kentteki hastanelere sevk edilerek, tedavi altına alındı. Kaçan PKK'lıları yakalanmasına yönelik operasyon başlatıldı(Vanhaber).

 

 

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haber www.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırma www.bilgeturksam.com
Video Haber www.sarizeybek.tvfran
Özel Haber www.erdalsarizeybek.com.tr
KİTAP www.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ