SON DAKİKA
Tümü

Gündem

Anasayfa / Gündem / Yalçın ağır konuştu!.. ‘ÜSLUP AĞIR DİL ÇATAL’

Yalçın ağır konuştu!.. ‘ÜSLUP AĞIR DİL ÇATAL’

9 Mayıs 2019 / Perşembe 17:48
MHP Genel Başkan Yardımcısı...

MHP Basın Birimi’nden yapılan açıklamada görüşlerine yer verilen Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın, CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç’un açıklamalarını eleştirdi.

MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın CHP’nin gerçek yüzünü gizlediğini öne sürerek, “CHP’nin kırılgan ve saydam maskesi, 23 Haziran’da zillet ittifakının yaşayacağı yıkım, hayal kırıklığı, sefalet ve perişanlığı önleyemeyecektir” dedi.

“İstanbul’da İmamoğlu’na mazbata verilince ağızlarından bal damlayan, demokrasi, hoşgörü, sevgi ve kardeşlik sayıklamaktan dilleri şişen CHP sözcüleri, YSK kararı belli olunca derhal gerçek tıynetlerini göstermişlerdir” ifadesini kullanan Yalçın, şu değerlendirmede bulundu:

‘ZİLLET İTTİFAKINA YIKIM’

“Vesayetçi, darbeci ve tehditkar asıllarına rücu etmişler, yılana bile rahmet okutan zehirli dillerini yeniden açığa çıkarmışlardır. CHP, HDP ile 31 Mart 2019 yerel seçimlerine yönelik kripto iş birliğini gizlemek için iki yüzlü demokratlığı, sahte adalet arayışını, yalancı hoşgörüyü, ‘Ben de milliyetçiyim’ mavrasını ve ‘TC’ ibaresine sahip çıkıyor gibi görünmeyi, gerçek yüzünü gizlemek için maske olarak kullanmıştır. CHP’nin bu kırılgan ve saydam maskesi, 23 Haziran’da zillet ittifakının yaşayacağı yıkım, hayal kırıklığı, sefalet ve perişanlığı önleyemeyecektir.”

Kaynak: Sputnik News

Etiketler:, , , ,
POPÜLER HABER
POPÜLER GALERİ
POPÜLER HABER