SON DAKİKA
Tümü

Gündem

Anasayfa / Gündem / YILDIRIM KONUŞTU… AKIL ŞAŞTI… ADALAR ŞOKTA!..

YILDIRIM KONUŞTU… AKIL ŞAŞTI… ADALAR ŞOKTA!..

13 Ocak 2018 / Cumartesi 07:55

YILDIRIM: ADALARI ZAMANINDA TESLİM EDENLERE SOR

Başbakan Binali Yıldırım, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun bir süredir gündeme getirdiği Ege adalarıyla ilgili olarak “Git de zamanında bu adaları zamanında teslim edenlere sor. Ağzımı açtırma bak. Konuştum mu altından kalkamazsın” dedi.
Başbakan Binali Yıldırım, AK Parti Niğde 6. Olağan İl Kongresi’nde konuştu. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun Ege adalarını geri alacağını söylemesiyle ilgili şu ifadeleri kullandı:

“ADALARI BİZE NİYE SORUYORSUN, TESLİM EDENLERE SOR”

“Bu ana muhalefet partisi başkanında yalan gani, arkasından yetişmenin imkanı yok. 15 yıldır 25 bin kilometre bölünmüş yol yaptık, onun yalanları bundan daha fazla buluyor. Bizim yollar bile onun söylediği yalanların gerisinde kaldı. ‘Benim sözüm var. Adaları geri alacağım, adalar bizim mi Yunanistan’ın mı?’ diye soruyor. Git de zamanında bu adaları zamanında teslim edenlere sor.

“AĞZIMI AÇTIRMA BAK”

“Ağzımı açtırma bak. Konuştum mu altından kalkamazsın. Bor’da uçak maketi açmışlar, onların yapacağı makettir, başka bir şey yapamazlar, onlar ne havaalanı, ne bölünmüş yol yapabilirler oyuncaklarla oynamaktan başka hiçbir şey yapamazlar. Türkiye’de hizmetler hep sağ hükümetler zamanında yapılmış.”

Kaynak: Sputnik News

POPÜLER HABER
POPÜLER GALERİ
POPÜLER HABER