2 izlenme 19 Eylül 2021
Cumhurbaşkanı Erdoğan, CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu hakkında 27 Mart'ta partisinin TBMM Grup Toplantısındaki açıklamalarından dolayı 250 bin liralık tazminat davası açtı.

KILIÇDAROĞLU'NUN TANIĞI BAHÇELİ OLACAK

Kılıçdaroğlu o konuşmasında, "FETÖ'nün 1 numaralı siyasi ayağı Cumhurbaşkanlığı koltuğunu işgal eden zattır. Versin mahkemeye ispat edeceğim" demişti. Ancak Kılıçdaroğlu’nun avukatları, mahkemede savunma yaparken MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin konuşmasından yararlanmaya hazırlanıyor.

BAHÇELİ'NİN SÖZLERİ KANIT

Kılıçdaroğlu’nun avukatları, MHP lideri Bahçeli’nin, 2015’te Kahramanmaraş mitinginde Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın kendisine yönelik eleştirilerine verdiği yanıtı kullanacak.

BAHÇELİ NE DEMİŞTİ? İŞTE O HABER:

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan ile MHP Lideri Devlet Bahçeli arasında meydanlarda yaşanan sözlü polemik ortalığı sarsan şok iddialarla yeni bir boyut kazandı. Bahçeli’ye önemli bir kaynaktan bilgi geldiği ve bu bilgileri şimdilik ”Soru” biçiminde Cumhurbaşkanı Erdoğan’a yönelttiği ileride daha somut açıklamalar da yapabileceği öğrenildi.

Bahçeli’nin kurmayları, Elazığ mitinginde ilk kez kamuoyu ile paylaştığı iddialarla ilgili ”Güçlü duyum ve bilgiler olduğunu” belirttiler. Bahçeli’nin iddiaları arasında soruya dönüştürdüğü şu konular yer alıyor: 

-İmralı canisiyle mektuplaştın mı?
-Öcalan canisinin İmralı adasından günü birlik giriş-çıkışlarına onay verdin mi? Ve şahsen temas kurdun mu? 

-Kandil’deki PKK’lılara dinlenmesin diyerek kriptolu telefon gönderdin mi? Terör baronlarıyla telefon görüşmeleri yaptın mı? 

-Bülent Arınç’a yönelik düzmece suikast iddiasından sonra, girilen kozmik odalardan gasp edilen devlet sırları, en mahrem bilgiler kimlerin eline geçti? Şu anda Türkiye’nin güvenlik kartları hangi mihrakların elindedir? 

-KCK’nın kuruluşunda katkın ve dahlin var mı?
-PKK ve HDP’ye başkanlık karşılığında federasyon ümidi verdin mi?

İşte Bahçeli'nin açıklamalarından satırbaşları;

"Besmeleyle soygun yapıp şükrederek haram havuzunda ıslandılar. Türk milleti böylelerini görmedi. Erdoğan şimdi de başkanlık peşindedir.

"ERDOĞAN BU MAKAMA LAYIK DEĞİLDİR"

Her gün miting yapmaktadır. 7 Haziran yaklaştıkça Erdoğan azgınlaşmaktadır. Ve Erdoğan cumhurbaşkanlığından fiilen inmiştir. Çünkü Erdoğan bu makama layık değildir. Mizaç ve meşrebi bu makama uygun değildir.

"17/25 ERDOĞAN"

Erdoğan siyasetin dibindedir. Davutoğlu'nun yetersizliğinden görünüşte yedek gerçekte asıl oyuncu olarak ortaya çıkmıştır. Her gün bize sövüyor. Her gün yalan söylüyor, her gün hakaret ediyor… Peki kimdir bu gafil. Kendisine cumhurbaşkanı diyen 17-25 Erdoğan.

 "BE HEY DENSİZ..." 

Be hey densiz, be hey kanun tanımaz, ahlak bilmez… Sen cumhurbaşkanısın sen devletin başısın. Ne geziyorsun meydan meydan bizimle ne uğraşıyorsun. Kahramanmaraş sana güvendi oy verdi bunu zelil etmeye ne hakkın var Erdoğan oyundur yalandır, aldatmadır, komplodur, tuzaktır, riyadır, ihanettir."(Kaynak: Gazete2023)

Kaynak: Odatv/2023

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SARIZEYBEK MEDYA

Güncel Haber www.sarizeybekhaber.com.tr
Güncel Araştırma www.bilgeturkstrateji.com
Video Haber www.bilgeturktv.com
Özel Haber www.e-sarizeybek.com
KİTAP www.sarizeybekhaber.com.tr
ÖZGEÇMİŞİ